


Gelukkig kunnen we, na de afgelaste wedstrijd van vorige week, weer voetballen. Vandaag spelen we tegen de D3 van Rigtersbleek. Teun is afwezig en Gijs uit de D2 vervangt hem. Bedankt, Gijs!
We beginnen iets te laat aan de wedstrijd, maar wel goed. Direct scoort Scotty de 1-0. De pogingen daarna gaan wat slordig en dus ook naast. Lou schiet een prachtige bal in de kruising, 2-0. Daarna maakt hij ook de 3-0. Daan scoort de 4-0. De tegenpartij komt niet veel aan de bal. We spelen aan de slordige kant en staan elkaar regelmatig voor het doel in de weg. Lou maakt voor de rust de 5-0. Eigenlijk gaat het na de rust prima.
We blijven maar scoren en eigenlijk vinden we het ook wel zielig voor de tegenpartij, maar ja! Jorn maakt via een kopbal de 6-0. Tim de 7-0, Mick met een prachtig schot de 8-0. Jasper schiet met links de 9-0 en via de onderkant lat de 10-0. Tim is fanatiek en maakt de 11-0. Is de wedstrijd nu nog niet afgelopen? Nee, we gaan nog even door.
Scott maakt de 12-0, Tim de 13-0, Gijs de 14-0. Helaas, voor hen, is er dan ook nog een eigen doelpunt van de tegenpartij en dat is dan de 15-0 en alsof het nog niet genoeg was maakt Tim het af met de 16-0. Nou, jongens zo’n uitslag telt mee. Keerzijde van de medaille is dat Mart onze keeper niet veel te doen had en soms is dat voor een keeper heel jammer ook al ben je blij met de overwinning. Mart, houd moed voor de volgende wedstrijd!