Tapijtsuper
Verzuimreductie
Previder
Vaneker
ATC’65 Sportpark Slangenbeek Torenlaan 60 7559 PB HENGELO OV 074-2424783 informatie@atc65.nl

26-11- 2011, ATC65 D5 – DOS’19 D3 2-3

Printer-friendly versionSend to friendPDF version

Vanaf het de aftrap geeft DOS19 behoorlijk gas. De eerst vijf a tien minuten zijn duidelijk voor hen. Met uitzondering van een goed kans voor ATC65 in de zesde minuut, zijn er weinig kansen voor beide partijen. Na 10 minuten gaat het gaspedaal van ATC65 er een tijdje op, en dat levert direct goede kansen op.
 
Allereerst een uitgespeelde aanval die door Scott wordt afgerond met een doelpunt. De scheidsrechter heeft echter een handsbal geconstateerd bij Scott en keurt het doelpunt af. Dat levert voldoende adrenaline op bij de spelers en het publiek: de volgende minuten domineert ATC65 het spel, leidend tot een prachtig doelpunt uit een indraaiende corner die door Tim wordt genomen. Dan is de druk er weer even af en krijgt DOS’19 weer kansen. Goed verdedigend werk van Mick laat diverse aanvallen over rechts van DOS’19 stranden in de verdediging van ATC65. Op de valreep van het reclameblok weet ATC65 uit vier kansen na elkaar helaas niet te scoren.
 
De tweede helft kabbelt in het begin een beetje voort, weinig spektakel, beide teams verliezen geregeld de bal, de coördinatie bij beide teams lijkt wat weg. Als een verrassing leidt een aanval over rechts, met goed aanvallend werk van Daan en Teun tot een bal die Tim vanuit een vrijstaande positie uit de tweede linie tot een doelpunt weet te maken: 2-0 voor ATC. Niet lang daarna creëert DOS’19 vanuit een corner en een kluts in de 16 meter de 2-1. Twee grote kansen voor ATC65 (o.a. door een uitglijdende keeper) leiden niet tot doelpunten.
 
De animo lijkt er een beetje uit, er wordt veel in het zonnetje gewandeld op het veld en de buitenspelval wordt niet meer gebruikt, totdat DOS’19 een uitgespeelde kans omzet in een mooi doelpunt: 2-2. DOS’19 ruikt dat er meer in zit, ze duwen net als in het begin van de wedstrijd het gaspedaal nog even in, creëren verschillende corners waarvan enkele minuten voor het einde van de wedstrijd er een in het doel verdwijnt. Het publiek zag het al aankomen: 2-3 wordt de eindstand.