

Vandaag de een na laatste wedstrijd in onze najaarscompetitie, tegen de nummer 10 in de competitie, BWO D4. Een thuiswedstrijd om 11:00, in een prachtig herfstlandschap met een heerlijk zonnetje erbij!
We starten weer met onze13 toppers, dus het beloofde weer een mooie dag te worden! Pim en Cas begonnen vandaag als wissel. We begonnen erg sterk aan de wedstrijd, we zochten vanaf de eerste minuut de aanval, dus dat zag er vanaf de eerste minuut erg goed uit! En dat we aanvallend goed bezig waren kon het massaal opgekomen publek in de 2e minuut zien door een erg mooie aanval die beloond werd met een mooi doelpunt van Ruben van Scherpenzeel! 1-0, een verdiende voorsprong! In de derde minuut was het klaas die de voorsprong vergrootte naar 2-0! er werd zo goed opgebouwd en samengespeeld van achteruit! De eerste helft was voor ons, tot de 3-0 die gescoord werd door Roy.
Vanaf dat moment was het spel minder, en kreeg BWO meer en meer grip op het spel, en werden we keer op keer op het middenveld gestopt en kreeg BWO de kans om weer vooruit te gaan voetballen. Gelukkig hielden Marvin, Collin, Bart en Tom het achter in het gareel.En dat betekende dat Mick - weer - weinig hoefde in te grijpen. En hobbelden we met matig voetbal en een verdiende voorsprong richting de rust.
De tweede helft hobbelden we door, en ondanks dat de jongens hard werkten, kwam het er niet helemaal uit. De aanvallen waren net niet snel en scherp genoeg, waardoor we ons keer op keer vastliepen op de verdediging van BWO. Die trouwens hard werkte, en af en toe bikkelhard ingreep. Dat leverde de nodige overtredingen op, die niet allemaal werden gezien door de scheidsrechter. Dat gaf de nodige frustratie, die de jongens prima van zich afspeelden. Toch duurde het tot de 51e minuut totdat de muur van BWO begon te wankelen, en we de 4-0 er eindelijk inkregen, door een erg goede aanval over de rechterkant en een mooi geplaatste bal van Cas die het net vond. In de 54e minuut was het Klaas weer die het net vond, en de 5-0 erin tikte. Mooi om te zien dat als de jongens het weer goed samen gaan doen, er erg makkelijk gescoord wordt.
In de 58e minuut bleek dat Klaas en vandaag nog niet klaar mee was, en ging hij er nog een keer voor. De mee opkomende middenvelders speelden de bal goed rond en Klaas maakte er koelbloedig 6_0 van. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd werd de situatie nog erg explosief, Roy werd door de - weer - te laat inkomende verdediger van BWO neergehaald binnen de 16, en de scheids gaf een penalty. De speler van BWO kreeg een tijdstraf van 5 minuten, en moest de rest van de wedstrijd van de kant af toekijken. Klaas nam de penalty en scoorde de 7-0, de uiteindelijke eindstand.
Met de wedstrijd van Oranje Nassau voor de boeg volgende week, gaan we aan de slag van de week in de training! Er is nog werk te verzetten, maar dat gaan we doen met elkaar! En volgende week gaan we voor het kampioenschap, de strijd wordt beslist in Almelo. We zijn er klaar voor en gaan ervoor!
Onze scheidsrechter van vandaag, Rutger, heeft het erg voor de kiezen gehad,maar heeft desondanks een goede wedstrijd gefloten! Complimenten daarvoor!
Volgende week, 9:00 Oranje Nassau in Almleo, we hopen op een massaal publiek!
o