Verzuimreductie
Tapijtsuper
Vaneker
Previder
ATC’65 Sportpark Slangenbeek Torenlaan 60 7559 PB HENGELO OV 074-2424783 informatie@atc65.nl

03-12-2011: ATC'65 E2 - AZSV E1 (2-3) - competitie

Printer-friendly versionSend to friendPDF version

HENGELO - Bar en boos, jongens wat een weer hadden we vandaag! Maar goed, het spel kon worden gespeeld, en dan maak je er gewoon het beste van. Lars speelde nog even niet mee, en we wensen hem gauw beterschap toe! Stef daarentegen was gelukkig weer hersteld.
 
E2 kwam vandaag goed uit de startblokken, en kon, met de wind in de rug de tegenstanders aardig vast zetten. Schieten, dat moest vandaag gebeuren, maar het gebeurde niet. Wel werden er veel combinaties opgezet, maar de daaruit volgende diepte passes werden helaas eenvoudige keepersballen, of hoekschoppen. Lang bleef het danook 0-0, tot een nieuwe hoekschop vakkundig werd binnengewerkt. Meer en meer werd er aangedrongen, maar 1-0 bleef het tot rust.
 
Na rust de toenemende wind en inmiddels ook regen tegen. Tja, wat dan te doen. Nou, gewoon aanvallen! Kans op kans werd gemaakt, doordat opbouw van achteruit opeens makkelijk leek, met een tegenstander die alles op aanval had gezet, en met flinke afstandschoten ons doel hoopten te treffen. Kay stond pal, en gelukkig viel er een 2-0 binnen, gewoon omdat er positief vooruit gespeeld werd. Maar goed, AZSV maakte gauw daarna de aansluitingstreffer, en enige angst sloop in ons spel. Een volgende pegel en het was gelijk, en weer even later een rare boogbal en de winst was verdampt.
 
Jongens, het getoonde spel was mooi, en biedt zeker houvast. De neutrale toeschouwer heeft in elk geval weer een mooie en kansrijke pot voetbal gezien vandaag.