Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 8:30 ATC'65 JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-1JM
11 dec 8:30 ATC'65 JO13-5 s.v. Rijssen JO13-1
11 dec 8:30 ATC'65 JO11-4 FC Berghuizen JO11-1
11 dec 8:30 ATC'65 JO10-6 Wilhelminaschool JO10-2
11 dec 8:30 NEO JO9-3 ATC'65 JO9-2
11 dec 8:30 ATC'65 JO9-3 Avanti W. JO9-4
11 dec 8:30 ATC'65 JO9-4 PH JO9-2JM
11 dec 8:30 Tubantia JO8-1 ATC'65 JO8-1
11 dec 8:30 Excelsior '31 MO13-1 ATC'65 MO13-1
11 dec 8:30 ATC'65 MO11-2 Avanti W. MO11-1
11 dec 9:00 Rigtersbleek JO11-2 ATC'65 JO11-3
11 dec 9:00 Hengelo JO9-1 ATC'65 JO9-5
11 dec 9:40 Wilhelminaschool MO11-1 ATC'65 MO11-1
11 dec 9:45 Quick '20 JO13-6 ATC'65 JO13-4
11 dec 9:45 DETO JO11-1 ATC'65 JO11-1
11 dec 9:45 EMOS JO10-2JM ATC'65 JO10-3
11 dec 9:45 Quick '20 MO13-2 ATC'65 MO13-2
11 dec 10:00 Roda '46 JO15-1 ATC'65 JO15-1
11 dec 10:00 Den Ham JO13-2JM ATC'65 JO13-3
11 dec 10:00 ATC'65 JO11-2 TVC '28 JO11-1
11 dec 10:00 ATC'65 JO10-1 SDC '12 JO10-1
11 dec 10:00 Borne JO10-1JM ATC'65 JO10-4
11 dec 10:00 ATC'65 JO10-5 FC Berghuizen JO10-2
11 dec 10:00 ATC'65 JO9-1 NEO JO9-2
11 dec 10:00 ATC'65 JO9-6 NEO JO9-6
11 dec 10:15 ATC'65 JO15-4 Avanti W. JO15-4
11 dec 10:15 ATC'65 MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-1
11 dec 10:15 ATC'65 MO15-2 Hengelo MO15-1
11 dec 10:30 ATC'65 JO13-6 BWO JO13-4
11 dec 10:30 Excelsior '31 JO10-1 ATC'65 JO10-2
11 dec 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM ATC'65 JO15-2JM
11 dec 11:15 Quick '20 JO15-8 ATC'65 JO15-5
11 dec 11:30 Vogido JO15-3 ATC'65 JO15-3
11 dec 11:35 Blauw Wit '34 JO13-1 ATC'65 JO13-1
11 dec 12:00 Achilles '12 MO17-1 ATC'65 MO17-2
11 dec 12:15 ASV '57 2 ATC'65 3
11 dec 12:15 BZSV de Blauwwitters 3 ATC'65 6
11 dec 12:15 ATC'65 JO19-2 BWO JO19-1
11 dec 12:15 ATC'65 JO17-4 KOSC JO17-3
11 dec 12:15 ATC'65 MO17-1 Oranje Nassau MO17-1
11 dec 12:30 Zenderen Vooruit JO17-1 ATC'65 JO17-3
11 dec 12:45 Vogido JO17-2 ATC'65 JO17-2
11 dec 14:00 NEO 3 ATC'65 4
11 dec 14:00 ATC'65 7 Losser 4
11 dec 14:00 ATC'65 VR1 Vogido VR2
11 dec 14:30 Sportclub Rijssen 1 ATC'65 1
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-1 ONS Sneek JO19-1
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-3 NEO JO19-2
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-6 ATC'65 JO19-5
11 dec 14:30 ATC'65 JO17-1 ONS Sneek JO17-1
11 dec 14:45 Quick '20 JO19-6 ATC'65 JO19-8
11 dec 16:00 Achilles '12 4 ATC'65 9
11 dec 16:15 Losser JO19-3 ATC'65 JO19-7
11 dec 16:45 ATC'65 2 NEO 2
11 dec 16:45 ATC'65 5 Hengelo 2
11 dec 16:45 ATC'65 8 GVV Eilermark 3
12 dec 9:30 ATC'65 2 (zon) NEO 2 (zon)
13 dec 19:30 ATC'65 JO19-4 Victoria '28 JO19-3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!