Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
22 jan 10:00 ATC'65 JO17-2 BWO JO17-2
22 jan 10:00 ATC'65 JO15-1/JO15-2 * Training * Training
22 jan 10:00 ATC'65 JO13-1/JO13-2/JO11-1 * Training * Training
22 jan 10:00 ATC'65 JO13-3 ATC'65 JO15-4
22 jan 10:00 ATC'65 JO13-5 ATC'65 JO13-6
22 jan 10:00 ATC'65 JO10-2 ATC'65 JO9-1
22 jan 10:00 ATC'65 JO10-4 ATC'65 JO10-5
22 jan 10:00 ATC'65 JO9-3 ATC'65 JO9-5
22 jan 10:00 ATC'65 MO13-1 ATC'65 JO13-4
22 jan 10:15 ATC'65 MO15-1 Sparta E. MO15-1
22 jan 10:15 ATC'65 MO13-2 Vogido MO13-1
22 jan 10:30 ATC'65 JO9-4 ATC'65 JO8-1
22 jan 11:00 NEO JO13-1 ATC'65 JO13-1
22 jan 13:00 ATC'65 JO19-1/JO19-2 * Training * Training
22 jan 14:00 ATC'65 5 ATC'65 9
22 jan 14:30 De Esch JO17-3 ATC'65 JO17-4
22 jan 16:00 ATC'65 O23-1 * Training * Training
29 jan 8:30 ATC'65 JO13-2 Quick '20 JO13-2
29 jan 8:30 ATC'65 JO13-5 Hector JO13-1
29 jan 8:30 Losser JO10-1 ATC'65 JO10-2
29 jan 8:30 SVZW JO10-3 ATC'65 JO10-3
29 jan 8:30 De Tubanters 1897 JO10-3 ATC'65 JO10-6
29 jan 8:30 BWO MO9-1 ATC'65 JO9-4
29 jan 8:30 NEO JO9-4 ATC'65 JO9-5
29 jan 8:30 ATC'65 JO9-7 Tubantia JO9-4
29 jan 8:30 ATC'65 JO8-1 NEO JO8-2
29 jan 9:00 ATC'65 JO9 groep * Training * Training
29 jan 9:00 Hengelo JO9-1 ATC'65 JO9-6
29 jan 9:30 Saalvedia JO10-1JM ATC'65 JO10-4
29 jan 9:45 Vogido JO13-2JM ATC'65 JO13-3
29 jan 9:45 NEO JO11-4 ATC'65 JO11-2
29 jan 9:45 UD W. JO11-1 ATC'65 JO11-3
29 jan 10:00 ATC'65 JO13-1 Spcl. Lochem JO13-1
29 jan 10:00 ATC'65 JO11-1 Tubantia JO11-1
29 jan 10:00 ATC'65 JO11-5 SVZW JO11-2
29 jan 10:00 ATC'65 JO10-5 Bon Boys JO10-5JM
29 jan 10:00 ATC'65 JO9-1 Bon Boys JO9-1
29 jan 10:00 TVC'28 JO9-3JM ATC'65 JO9-2
29 jan 10:00 Bruchterveld JO9-1 ATC'65 JO9-8
29 jan 10:00 ATC'65 Mini ATC'65 Mini's
29 jan 10:00 TVC '28 MO11-1 ATC'65 MO11-1
29 jan 10:15 ATC'65 JO15-2JM DETO JO15-1JM
29 jan 10:15 Bon Boys JO9-3 ATC'65 JO9-3
29 jan 10:15 ATC'65 MO17-2 SVZW MO17-1
29 jan 10:30 Warnsveldse Boys JO15-2 ATC'65 JO15-3
29 jan 10:30 Delden JO11-1JM ATC'65 JO11-4
29 jan 10:30 Excelsior '31 MO11-2 ATC'65 MO11-2
29 jan 11:00 Losser JO13-3 ATC'65 JO13-6
29 jan 12:00 ATC'65 JO19-1/JO19-2 * Training * Training
29 jan 12:00 Achilles '12 JO15-2JM ATC'65 JO15-4
29 jan 12:00 ATC'65 MO17-1 OSC MO17-1
29 jan 12:00 FC Berghuizen MO15-1 ATC'65 MO15-2
29 jan 12:15 ATC'65 JO19-4 Victoria '28 JO19-2
29 jan 12:15 ATC'65 JO17-2 Quick '20 JO17-5
29 jan 12:25 FC Aramea JO17-1 ATC'65 JO17-4
29 jan 12:30 ATC'65 JO15-5 BSC Unisson JO15-3
29 jan 13:00 Borne JO13-1 ATC'65 JO13-4
29 jan 13:00 BWO MO15-1 ATC'65 MO15-1
29 jan 13:30 ATC'65 6 Tubantia 5
29 jan 14:30 De Zweef 3 Zat. ATC'65 3
29 jan 14:30 ATC'65 4 Vogido 2
29 jan 14:30 ATC'65 5 avc Heracles 5
29 jan 14:30 Victoria '28 2 ATC'65 7
29 jan 14:30 ATC'65 JO19-6 Achilles '12 JO19-3
29 jan 14:30 Vosta JO19-1 ATC'65 JO19-8
29 jan 14:30 ATC'65 VR1 Excelsior '31 VR1
29 jan 15:00 BSC Unisson JO19-1 ATC'65 JO19-7
29 jan 15:00 BWO JO17-4 ATC'65 JO17-3
29 jan 16:00 NEO 4 ATC'65 9
29 jan 16:00 ATC'65 O23-1 ATC'65 1
29 jan 16:15 Losser JO19-2 ATC'65 JO19-5
29 jan 16:45 ATC'65 8 Sparta E. 6
29 jan 17:00 Rigtersbleek 3 ATC'65 2
30 jan 9:00 TVC '28 5 (zon) ATC'65 2 (zon)
5 feb 8:30 ATC'65 JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-1JM
5 feb 8:30 ATC'65 JO13-5 Juventa '12 JO13-2
5 feb 8:30 Sparta E. JO11-1 ATC'65 JO11-1
5 feb 8:30 ATC'65 JO11-3 De Tubanters1897 JO11-3JM
5 feb 8:30 ATC'65 JO11-4 Hoeve Vooruit JO11-1JM
5 feb 8:30 ATC'65 JO10-3 DOS '37 JO10-2
5 feb 8:30 avc Heracles JO10-5 ATC'65 JO10-4
5 feb 8:30 Quick '20 JO10-6 ATC'65 JO10-5
5 feb 8:30 Losser JO9-1 ATC'65 JO9-1
5 feb 8:30 ATC'65 JO9-4 NEO MO9-1
5 feb 8:30 ATC'65 JO9-5 Delden JO9-1JM
5 feb 8:30 ATC'65 JO9-6 Saasveldia JO9-1
5 feb 8:30 Tubantia JO8-1 ATC'65 JO8-1
5 feb 8:30 ATC'65 MO13-2 Bon Boys MO13-1
5 feb 8:30 ATC'65 MO11-1 Sparta E. MO11-1
5 feb 8:45 Markelo JO9-3 ATC'65 JO9-7
5 feb 9:00 Sparta E. JO15-2 ATC'65 JO15-2JM
5 feb 9:30 SDC '12 JO9-3 ATC'65 JO9-2
5 feb 9:30 MVV '69 JO9-1JM ATC'65 JO9-8
5 feb 9:45 Excelsior '31 MO15-1 ATC'65 MO15-1
5 feb 9:45 Losser MO11-1 ATC'65 MO11-2
5 feb 10:00 ATC'65 JO11-2 NEO JO11-5
5 feb 10:00 Luctor Et Emergo JO11-1JM ATC'65 JO11-5
5 feb 10:00 ATC'65 JO10-6 Achilles '12 JO10-3
5 feb 10:00 ATC'65 JO9-3 v.v. Twenthe JO9-1
5 feb 10:15 ATC'65 JO15-4 avc Heracles JO15-2
5 feb 10:15 ATC'65 MO13-1 v.v. Hellendoorn MO13-1
5 feb 11:00 BWO JO13-2 ATC'65 JO13-3
5 feb 11:00 Excelsior '31 MO17-2 ATC'65 MO17-2
5 feb 11:15 Luctor Et Emergo JO13-2 ATC'65 JO13-4
5 feb 11:15 Avanti W. JO13-4 ATC'65 JO13-6
5 feb 11:50 ASV'57 JO15-1JM ATC'65 JO15-5
5 feb 12:00 ATC'65 MO17-1 Hierden MO17-1
5 feb 12:15 ATC'65 3 s.v. Rijssen 2
5 feb 12:15 ATC'65 JO17-2 SDC '12 JO17-3
5 feb 12:30 Markelo JO15-1 ATC'65 JO15-3
5 feb 12:45 Victoria '28 JO19-2 ATC'65 JO19-3
5 feb 13:45 Tubantia JO17-3 ATC'65 JO17-3
5 feb 14:30 ATC'65 1 Juventa '12 1
5 feb 14:30 De Esch 5 ATC'65 5
5 feb 14:30 HSC '21 6 ATC'65 6
5 feb 14:30 ATC'65 7 HSC '21 5
5 feb 14:30 ATC'65 JO19-4 Quick '20 JO19-4
5 feb 14:30 SDC '12 JO19-2 ATC'65 JO19-5
5 feb 14:30 SDC '12 JO19-3 ATC'65 JO19-6
5 feb 14:30 ATC'65 JO19-7 Victoria '28 JO19-3
5 feb 14:30 De Tubanters 1897 JO17-3 ATC'65 JO17-4
5 feb 15:00 BWO VR1 ATC'65 VR1
5 feb 16:00 avc Heracles 4 ATC'65 4
5 feb 16:15 Losser 2 ATC'65 8
5 feb 16:45 ATC'65 2 avc Heracles 2
5 feb 16:45 ATC'65 9 Tubantia 4
5 feb 16:45 ATC'65 JO19-8 De Esch JO19-2
6 feb 9:30 ATC'65 2 (zon) MVV '29 4 (zon)
6 feb 10:45 ATC'65 VR1 (zon) Woezik VR2 (zon)
6 feb 14:00 ATC'65 1 (zon) FC Suryoye-Mediterraneo 1 (zon)
12 feb 8:30 ATC'65 JO13-3 Losser JO13-2
12 feb 8:30 ATC'65 JO13-4 RKSV Bornerbroek JO13-1
12 feb 8:30 ATC'65 JO13-6 NEO JO13-6
12 feb 8:30 Quick '20 JO11-6 ATC'65 JO11-4
12 feb 8:30 ATC'65 JO11-5 Almelo JO11-2
12 feb 8:30 Quick '20 JO10-3 ATC'65 JO10-2
12 feb 8:30 ATC'65 JO9-2 Quick '20 JO9-1
12 feb 8:30 v.v. Hellendoorn MO9-1 ATC'65 JO9-3
12 feb 8:30 Tubantia JO9-3 ATC'65 JO9-4
12 feb 8:30 ATC'65 JO9-7 Diepenheim JO9-2
12 feb 8:30 ATC'65 JO9-8 DETO JO9-3JM
12 feb 8:30 ATC'65 MO11-2 Sparta E. MO11-2
12 feb 9:00 Achilles '12 JO8-1 ATC'65 JO8-1
12 feb 9:00 Enter Vooruit MO13-1 ATC'65 MO13-2
12 feb 9:30 Excelsior '31 JO10-3 ATC'65 JO10-3
12 feb 9:45 NEO JO11-6 ATC'65 JO11-3
12 feb 9:45 Excelsior '31 MO11-1 ATC'65 MO11-1
12 feb 10:00 ATC'65 JO11-1 Avanti W. JO11-1JM
12 feb 10:00 avc Heracles JO11-2 ATC'65 JO11-2
12 feb 10:00 ATC'65 JO10-4 Rood Zwart JO10-2
12 feb 10:00 ATC'65 JO10-5 DETO JO10-4JM
12 feb 10:00 Juliana '32 JO10-1 ATC'65 JO10-6
12 feb 10:00 ATC'65 JO9-1 SJO HSC - Buurse JO9-1
12 feb 10:00 Borne JO9-1JM ATC'65 JO9-5
12 feb 10:15 ATC'65 JO15-2JM Avanti W. JO15-2
12 feb 10:15 ATC'65 JO15-3 ABS JO15-1JM
12 feb 10:15 ATC'65 JO15-5 Enter Vooruit JO15-2
12 feb 10:15 Enter JO13-2JM ATC'65 JO13-5
12 feb 10:15 ATC'65 MO15-1 Hengelo MO15-1
12 feb 11:00 Excelsior '31 MO17-1 ATC'65 MO17-1
12 feb 11:15 BSC Unisson JO13-1 ATC'65 JO13-2
12 feb 11:30 KOSC JO15-2 ATC'65 JO15-4
12 feb 12:00 AJC '96 JO17-1 ATC'65 JO17-2
12 feb 12:00 ATC'65 JO17-3 Reutum JO17-1
12 feb 12:00 ATC'65 JO17-4 Excelsior '31 JO17-5
12 feb 12:00 ATC'65 MO17-2 La Première MO17-1
12 feb 12:30 Quick '20 JO9-8 ATC'65 JO9-6
12 feb 12:45 De Zweef MO13-1 ATC'65 MO13-1
12 feb 13:00 BSC Unisson JO19-2 ATC'65 JO19-8
12 feb 13:45 avc Heracles MO15-1 ATC'65 MO15-2
12 feb 14:30 MVV '69 1 ATC'65 1
12 feb 14:30 Kloosterhaar 2 ATC'65 3
12 feb 14:30 ATC'65 4 De Esch 4
12 feb 14:30 ATC'65 5 Quick '20 7
12 feb 14:30 ATC'65 6 NEO 5
12 feb 14:30 ATC'65 JO19-3 GFC JO19-2
12 feb 14:30 ATC'65 JO19-6 BZSV de Blauwwitters JO19-1
12 feb 14:30 ATC'65 VR1 Achilles '12 VR2
12 feb 15:00 BWO 4 ATC'65 9
12 feb 16:00 Achilles '12 6 ATC'65 7
12 feb 16:45 ATC'65 8 Quick '20 12
12 feb 16:45 ATC'65 JO19-5 ATC'65 JO19-7
13 feb 10:45 UD W. 3 (zon) ATC'65 2 (zon)
13 feb 12:00 Trekvogels VR2 (zon) ATC'65 VR1 (zon)
13 feb 14:00 SDC '12 1 (zon) ATC'65 1 (zon)
19 feb 12:15 ASV '57 2 ATC'65 3
19 feb 14:00 ATC'65 7 Losser 4
19 feb 16:45 ATC'65 2 NEO 2
20 feb 9:30 ATC'65 2 (zon) NEO 2 (zon)
5 mrt 8:30 ATC'65 JO13-2 Delden JO13-1
5 mrt 8:30 ATC'65 JO13-5 BWO JO13-3
5 mrt 8:30 ATC'65 JO11-3 Quick '20 JO11-5
5 mrt 8:30 ATC'65 JO11-4 Bentelo JO11-1
5 mrt 8:30 PH JO11-3 ATC'65 JO11-5
5 mrt 8:30 ATC'65 JO10-3 Hector JO10-1
5 mrt 8:30 BWO JO9-1 ATC'65 JO9-1
5 mrt 8:30 SDC '12 JO9-2 ATC'65 JO9-2
5 mrt 8:30 ATC'65 JO9-4 SDC '12 JO9-4
5 mrt 8:30 ATC'65 JO9-5 RKSV Bornerbroek JO9-2
5 mrt 8:30 ATC'65 JO9-6 Zenderen Vooruit JO9-2
5 mrt 8:30 ATC'65 MO13-2 Juventa '12 MO13-1
5 mrt 8:30 ATC'65 MO11-1 Wilhelminaschool MO11-1
5 mrt 8:45 Den Ham JO9-3JM ATC'65 JO9-8
5 mrt 9:00 TVO JO10-1 ATC'65 JO10-5
5 mrt 9:00 Hector JO9-2 ATC'65 JO9-7
5 mrt 9:00 BWO MO11-2 ATC'65 MO11-2
5 mrt 9:45 NEO JO11-1 ATC'65 JO11-1
5 mrt 10:00 Drienerlo 3 ATC'65 8
5 mrt 10:00 Helios JO15-1 ATC'65 JO15-3
5 mrt 10:00 Bon Boys JO13-2 ATC'65 JO13-3
5 mrt 10:00 ATC'65 JO11-2 Achilles '12 JO11-2
5 mrt 10:00 ATC'65 JO10-2 TVC'28 JO10-1JM
5 mrt 10:00 RKSV Bornerbroek JO10-1 ATC'65 JO10-4
5 mrt 10:00 ATC'65 JO10-6 NEO JO10-2
5 mrt 10:00 ATC'65 JO9-3 DES JO9-3JM
5 mrt 10:00 ATC'65 JO8-1 GVV Eilermark JO8-1
5 mrt 10:15 ATC'65 JO15-4 Tubantia JO15-3JM
5 mrt 10:15 ATC'65 MO13-1 Wilhelminaschool MO13-1
5 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM ATC'65 JO15-2JM
5 mrt 11:15 Avanti W. JO13-3 ATC'65 JO13-4
5 mrt 11:15 De Tubanters 1897 JO13-3 ATC'65 JO13-6
5 mrt 12:00 ATC'65 MO17-1 SKV MO17-1
5 mrt 12:15 ATC'65 3 DOS '37 4
5 mrt 12:15 ATC'65 JO17-2 Hengelo JO17-1
5 mrt 12:15 SVO Twickel MO15-1 ATC'65 MO15-1
5 mrt 12:15 ATC'65 MO15-2 SDC '12 MO15-1
5 mrt 12:30 Wilhelminaschool JO17-2 ATC'65 JO17-4
5 mrt 12:30 Enter Vooruit MO17-1 ATC'65 MO17-2
5 mrt 12:30 Oranje Nassau VR2 ATC'65 VR1
5 mrt 12:45 LSV JO15-2 ATC'65 JO15-5
5 mrt 13:00 Avanti W. JO19-2 ATC'65 JO19-5
5 mrt 13:00 KOSC JO17-2 ATC'65 JO17-3
5 mrt 14:00 Achilles '12 2 ATC'65 5
5 mrt 14:30 ATC'65 1 s.v. Rijssen 1
5 mrt 14:30 ATC'65 7 EFC PW 1885 2
5 mrt 14:30 ATC'65 JO19-4 ATC'65 JO19-3
5 mrt 14:30 UD W. JO19-2JM ATC'65 JO19-6
5 mrt 14:30 ATC'65 JO19-7 Losser JO19-2
5 mrt 16:00 Tubantia 3 ATC'65 4
5 mrt 16:00 Achilles '12 3 ATC'65 6
5 mrt 16:45 ATC'65 2 GFC 2
5 mrt 16:45 ATC'65 JO19-8 SDC '12 JO19-4
5 mrt 16:50 ATC'65 9 KOSC 3 zat
6 mrt 9:30 ATC'65 2 (zon) Quick '20 2 (zon)
6 mrt 10:45 ATC'65 VR1 (zon) Varsseveld VR1 (zon)
6 mrt 14:00 ATC'65 1 (zon) BWO 1 (zon)
12 mrt 8:30 ATC'65 JO13-3 Tubantia JO13-2
12 mrt 8:30 ATC'65 JO13-4 NEO JO13-4
12 mrt 8:30 ATC'65 JO13-6 Quick '20 JO13-6
12 mrt 8:30 ATC'65 JO11-3 DSVD JO11-2JM
12 mrt 8:30 ATC'65 JO11-5 Enter JO11-3
12 mrt 8:30 v.v. Hellendoorn JO10-1 ATC'65 JO10-3
12 mrt 8:30 ATC'65 JO9-2 Achilles '12 JO9-2
12 mrt 8:30 ATC'65 JO9-3 Hengelo JO9-2
12 mrt 8:30 Heracles avc JO9-3JM ATC'65 JO9-5
12 mrt 8:30 NEO JO9-5 ATC'65 JO9-6
12 mrt 8:30 ATC'65 JO9-7 Enter Vooruit JO9-2JM
12 mrt 8:30 ATC'65 JO9-8 SVZW JO9-4
12 mrt 8:45 Avanti W. JO9-5 ATC'65 JO9-4
12 mrt 9:00 Enter Vooruit JO13-3 ATC'65 JO13-5
12 mrt 9:00 BWO MO11-1 ATC'65 MO11-1
12 mrt 9:40 Wilhelminaschool JO11-2 ATC'65 JO11-4
12 mrt 9:45 De Tubanters 1897 JO10-1 ATC'65 JO10-2
12 mrt 9:45 NEO MO11-2 ATC'65 MO11-2
12 mrt 10:00 ATC'65 JO11-1 Quick '20 JO11-1
12 mrt 10:00 ATC'65 JO10-4 NEO JO10-1
12 mrt 10:00 ATC'65 JO10-5 ST Rietmolen/Lochuizen JO10-1JM
12 mrt 10:00 ATC'65 JO9-1 Wilhelminaschool JO9-1
12 mrt 10:00 ATC'65 JO8-1 Wilhelminaschool JO8-1
12 mrt 10:00 Luctor Et Emergo MO13-1 ATC'65 MO13-2
12 mrt 10:15 ATC'65 JO15-2JM MVV '29 JO15-1
12 mrt 10:15 ATC'65 JO15-3 De Zweef JO15-1
12 mrt 10:15 ATC'65 JO15-5 avc Heracles JO15-4
12 mrt 10:15 ATC'65 MO15-1 SP Lochem MO15-1
12 mrt 10:30 Haaksbergen JO10-2 ATC'65 JO10-6
12 mrt 11:00 Wilhelminaschool JO13-1 ATC'65 JO13-2
12 mrt 11:15 Borne JO11-1 ATC'65 JO11-2
12 mrt 11:15 Quick '20 MO15-2 ATC'65 MO15-2
12 mrt 11:30 v.v. Hellendoorn MO17-1 ATC'65 MO17-1
12 mrt 12:00 Drienerlo 2 ATC'65 2
12 mrt 12:00 Borne JO15-2 ATC'65 JO15-4
12 mrt 12:15 ATC'65 JO17-3 Saasveldia JO17-1
12 mrt 12:15 ATC'65 JO17-4 FC Trias JO17-3JM
12 mrt 12:15 ATC'65 MO17-2 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO17-1
12 mrt 12:30 Vogido JO19-2 ATC'65 JO19-7
12 mrt 12:45 Vogido JO17-2 ATC'65 JO17-2
12 mrt 14:30 Lemele 1 ATC'65 1
12 mrt 14:30 ATC'65 4 SDC '12 3
12 mrt 14:30 ATC'65 5 SDC '12 8
12 mrt 14:30 ATC'65 6 Sparta E. 8
12 mrt 14:30 Rood Zwart JO19-2 ATC'65 JO19-4
12 mrt 14:30 ATC'65 JO19-5 Quick '20 JO19-6
12 mrt 14:30 ATC'65 JO19-6 Barbaros JO19-1
12 mrt 14:30 De Tubanters 1897 JO19-2 ATC'65 JO19-8
12 mrt 14:30 ATC'65 VR1 Excelsior '31 VR2
12 mrt 14:45 De Tubanters 1897 2 ATC'65 7
12 mrt 15:00 Oranje Nassau 6 ATC'65 9
12 mrt 16:45 Quick '20 4 ATC'65 3
12 mrt 16:45 ATC'65 8 KOSC 2 zat
12 mrt 16:45 ATC'65 JO19-3 ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-1
13 mrt 9:00 Saasveldia 3 (zon) ATC'65 2 (zon)
13 mrt 14:00 Schalkhaar 1 (zon) ATC'65 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!