Coördinatoren

Coördinatoren

Cöordinatoren seizoen 2021-2022

Onderstaand vind je een overzicht van onze coördinatoren en bijbehorende contactinformatie per leeftijdsgroep. De coordinator is het eerste aanspreekpunt voor de teamstaf voor voetbaltechnische zaken, wedstrijdsecretariaat aangelegenheden (verplaatsen wedstrijden, inplannen vriendschappelijke wedstrijden etc.), facilitaire zaken, enz.. De cöordinator heeft tevens een belangrijke rol in communicatie van de jeugd-/meiden-/prestatieve commissie naar de onderliggende teams.

Prestatieve teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
Senioren <2002 Edwin ten Dam technischecommissie@atc65.nl 06-20917144
JO19-1/JO19-2 2003-2004 Edwin ten Dam    
JO17-1/JO17-2 2005-2006 Edwin ten Dam    
JO15-1/JO15-2 2007-2008 Edwin ten Dam    
JO13-1/JO13-2 2009-2010 Edwin ten Dam    
JO11-1/JO11-2 2011 Sven Weustink technischecommissie@atc65.nl 06-53712794
JO10-1/JO10-2 2012 Sven Weustink    
JO9-1/JO9-2 2013 Sven Weustink    


Recreatieve teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
Senioren <2002 Clint Koornstra senioren@atc65.nl  
Senioren <2002 Daan Tellman senioren@atc65.nl  
JO19 2003 Bastiaan Tijman b.tijman@ziggo.nl 06-19919539
JO19 2004 Rene Hoek renehoekatc@gmail.com 06-55556737
JO19 2004 Richard Uneken  r1chard@home.nl 06-45065756
JO17 2005-2006 Huib van der Made ecroetgerink01@hetnet.nl 06-51780377
JO15 2007-2008 Niels Echtermeijer nielscomd@gmail.com 06-18901803
JO13 2009-2010 Hein Brijker h.brijker@home.nl 06-52358168
JO11 2011 Rogier Schouten rxschouten@gmail.com  06-28861502
JO10 2012 Rogier Schouten    
JO9 2013 Tim Teggeler timteggeler@hotmail.com 06-12137397
Interne Competitie (JO8) 2014 Marinho Parera mjdparera@gmail.com 06-15883410
Interne Competitie (JO8) 2014 Roy Ensink roy_ensink@hotmail.com  06-24201210
Mini's en Kabouters (JO5-JO7) 2015-2018 Dennis van Scherpenzeel d_van_scherpenzeel@hotmail.com 06-16881615


Meiden teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
Vrouwen 1 en 2   Patrick Nijland patricknijland@online.nl 06-12383516
MO17 2004/2005/2006 Patrick Nijland    
MO15 2007/2008 Patrick Nijland    
MO13 2009/2010 Peter Bos meidenvoetbal@atc65.nl 06-53705560
MO11 2011 Peter Bos    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!