Coördinatoren

Cöordinatoren seizoen 2019-2020

Onderstaand vind je een overzicht van onze coördinatoren en bijbehorende contactinformatie per leeftijdsgroep. De coordinator is het eerste aanspreekpunt voor de teamstaf voor voetbaltechnische zaken, wedstrijdsecretariaat aangelegenheden (verplaatsen wedstrijden, inplannen vriendschappelijke wedstrijden etc.), facilitaire zaken, enz.. De cöordinator heeft tevens een belangrijke rol in communicatie van de jeugd-/meiden-/prestatieve commissie naar de onderliggende teams.

Prestatieve teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
Senioren 1999 Edwin ten Dam edwintendam@home.nl  06-20917144
JO19-1/JO19-2 2001/2002 Edwin ten Dam    
JO17-1 2003/2004 Edwin ten Dam    
JO15-1 2005 Edwin ten Dam    
JO14-1 2006 Edwin ten Dam    
JO13-1 2007 Edwin ten Dam    
JO12-1 2008 Edwin ten Dam    
JO11-1 2009 Edwin ten Dam    
JO10-1 2010 Edwin ten Dam    
JO9-1/JO9-2 2011 Edwin ten Dam    


Recreatieve teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
JO19 2002 Jan ten Hove hove@live.nl 06-20131022
JO19 2003 Bastiaan Tijman b.tijman@ziggo.nl 06-19919539
JO17 2004 Rene Hoek renehoekatc@gmail.com 06-55556737
JO17 2004 Richard Uneken  r1chard@home.nl 06-45065756
JO15 2005 Frank Bossewinkel frank.bossewinkel@ziggo.nl 06-53486954
JO15 2005 Huib van der Made ecroetgerink01@hetnet.nl 06-51780377
JO13 (2e jaars) 2007-2008 Niels Echtermeijer nielscomd@gmail.com 06-18901803
JO13 (1e jaars) 2009 Hein Brijker h.brijker@home.nl 06-52358168
JO12 2009 Hein Brijker    
JO11 2010 Edward Niemeijer edward@flowmundo.nl 06-48013119
JO10 2011 Rogier Schouten rxschouten@gmail.com  06-28861502
JO9 2012 Rogier Schouten    
Interne Competitie (JO8) 2013 Tim Teggeler timteggeler@hotmail.com 06-12137397
Interne Competitie (JO8) 2013 Roy Ensink roy_ensink@hotmail.com  06-24201210
Mini's en Kabouters (JO5-JO7) 2014-2017 Dennis van Scherpenzeel d_van_scherpenzeel@hotmail.com 06-16881615


Meiden teams

Teams Geboortejaar Coördinator E-mailadres Telefoonnummer
MO19 2001/2002 Patrick Nijland patricknijland@online.nl 06-12383516
MO17 2003/2004 Patrick Nijland    
MO15 2005/2006 Patrick Nijland    
MO13 2007 Peter Bos mastefa@home.nl 06-53705560
MO11 2009 Peter Bos    
MO9 2011 Peter Bos    
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!