Trainingsschema

Trainingsschema

 

Het schema in het PDF bestand is ten alle tijde leidend!


Maandag 28-11-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO8-1 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-1 17.00 - 18.00 Brent Reuvekamp, David Doornekamp
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO11-4 17.00 - 18.00 Sandy Lapre, Waldo Bont
  • 3A
  • 11
  • -
ATC'65 JO9-4 17.30 - 18.30 Martijn Scholten, Jennifer Vonder
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 JO10-3 17.30 - 18.30 Chris Bossewinkel, Lars Rekers
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-5 17.30 - 18.30
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO9-2 18.00 - 19.00 Danny Kuipers, Stefan Bulut
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 JO9-3 18.00 - 19.00
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 JO10-1 18.00 - 19.00 Youri Dekker
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-2 18.00 - 19.00 Seb Nederkoorn, Floris Zengerink-Ter Horst
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-6 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO10-7 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO10-7 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO10-8 18.00 - 19.00
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO11-2 18.00 - 19.00 Gijs Verleun
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO13-1 18.00 - 19.00 Job Scheurink, Koen Westendorp
  • 1B
  • 1
  • -
ATC'65 JO13-2 18.00 - 19.00 Hugo Mulder, Steyn Doornekamp
  • 1B
  • 1
  • -
ATC'65 JO13-3 18.00 - 19.00 Bart Slotman, Gabriël Elmas
  • 6A
  • 12
  • -
ATC'65 MO13-3 18.00 - 19.00 René Kolthof
  • 1A
  • 6
  • -
ATC'65 JO15-1 19.00 - 20.30 Brian Keizer, Michiel Scherphof
  • 1B
  • 2
  • -
ATC'65 JO15-2JM 19.00 - 20.30 Per Nieuwenhuis, Rein Tempert
  • 1A
  • 2
  • -
ATC'65 JO15-3 19.00 - 20.30 Rob ter Meulen, Mark Rotteveel
  • 3A
  • 9
  • -
ATC'65 JO15-4 19.00 - 20.30 Tom Overbeek, Huub Reijerink
  • 3B
  • 9
  • Graag 10 minuten voor de training begint aanwezig.
ATC'65 JO16-1 19.00 - 20.30 Bart Hampsink, Haris Hodzic
  • 6B
  • 11
  • -
ATC'65 JO17-1 19.00 - 20.30 Kay Konings, Lucas Vrijdaal
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO17-2 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO17-4 19.00 - 20.30 Erwin Damhuis
  • 1A
  • 13
  • -
ATC'65 MO15-2 19.00 - 20.30
  • 3A
  • 5
  • -
ATC'65 5 20.30 - 22.00
  • 1B
  • 3
  • -
ATC'65 6 20.30 - 22.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO19-1 20.30 - 22.00 Ivan Aloise, Nenny George
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 JO19-2 20.30 - 22.00 Janko Ham
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 JO19-3 20.30 - 22.00 Mondher Hammami
  • 3B
  • 10
  • -

Dinsdag 29-11-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO11-1 18.00 - 19.00 Bjorn Weerkamp
  • 6A
  • 1
  • -
ATC'65 JO11-3 18.00 - 19.00 Tim Snijders, Ruben Brijker
  • 3B
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-5 18.00 - 19.00 Bas van Pelt
  • 3B
  • 2
  • -
ATC'65 JO13-4 18.00 - 19.00 Youp Jongman
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO13-5 18.00 - 19.00
  • 6B
  • 4
  • -
ATC'65 MO11-1 18.00 - 19.00 Armand van Amersfoort
  • 1B
  • 9
  • -
ATC'65 MO13-2 18.00 - 19.00 Friso Jongeneel
  • 1A
  • 13
  • -
ATC'65 MO17-1 18.00 - 19.30 Marleen Bos
  • 3A
  • 12
  • -
ATC'65 MO13-1 18.30 - 19.30 Frank Bossewinkel
  • 1A
  • 13
  • -
ATC'65 JO15-5 19.00 - 20.30 Dennis van Scherpenzeel, Bertus Nabers
  • 6A
  • 8
  • -
ATC'65 JO17-3 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO17-5 19.00 - 20.30
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 MO15-1 19.00 - 20.30 Frank Bossewinkel
  • 1A
  • 10
  • -
ATC'65 MO20-1 19.00 - 20.30
  • 1B
  • 11
  • -
ATC'65 VR1 19.30 - 21.00 Barbera Pisano
  • 3A
  • 5
  • -
ATC'65 3 20.00 - 22.00
  • 3B
  • 9
  • -
ATC'65 1 (zon) 20.30 - 22.00 Rene Remie
  • 1
  • 1
  • -
ATC'65 1 20.30 - 22.00 Arno Knapen
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 2 20.30 - 22.00
  • 6B
  • 3
  • -

Woensdag 30-11-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 IC Argentinië 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 IC België 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 IC Brazilië 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 IC Frankrijk 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 IC Nederland 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 IC Spanje 16.00 - 17.00
  • 1
  • 2
  • -
ATC'65 JO8-1 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 3
  • -
ATC'65 JO9-1 17.00 - 18.00 Brent Reuvekamp, David Doornekamp
  • 3A
  • 3
  • -
ATC'65 JO9-2 17.00 - 18.00 Danny Kuipers, Stefan Bulut
  • 1B
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-3 17.00 - 18.00
  • 1B
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-4 17.00 - 18.00 Martijn Scholten, Jennifer Vonder
  • 6B
  • 4
  • -
ATC'65 JO10-5 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-6 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-7 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-7 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-8 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-3 17.30 - 18.30 Chris Bossewinkel, Lars Rekers
  • 6A
  • 13
  • -
ATC'65 JO10-1 18.00 - 19.00 Youri Dekker
  • 1B
  • 13
  • -
ATC'65 JO13-1 18.00 - 19.00 Job Scheurink, Koen Westendorp
  • 3A
  • 9
  • -
ATC'65 JO13-2 18.00 - 19.00 Hugo Mulder, Steyn Doornekamp
  • 3B
  • 9
  • -
ATC'65 JO13-3 18.00 - 19.00 Bart Slotman, Gabriël Elmas
  • 1A
  • 10
  • -
ATC'65 JO15-3 18.00 - 19.00 Rob ter Meulen, Mark Rotteveel
  • 6A
  • 8
  • -
ATC'65 JO15-4 18.00 - 19.00 Tom Overbeek, Huub Reijerink
  • 6B
  • 8
  • Graag 10 minuten voor de training begint aanwezig.
ATC'65 MO13-3 18.00 - 19.00 René Kolthof
  • 3A
  • 6
  • -
ATC'65 JO15-1 19.00 - 20.30 Brian Keizer, Michiel Scherphof
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO15-2JM 19.00 - 20.30 Per Nieuwenhuis, Rein Tempert
  • 6A
  • 11
  • -
ATC'65 JO16-1 19.00 - 20.30 Bart Hampsink, Haris Hodzic
  • 1A
  • 2
  • -
ATC'65 JO17-1 19.00 - 20.30 Kay Konings, Lucas Vrijdaal
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 JO17-2 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO17-4 19.00 - 20.30 Erwin Damhuis
  • 1B
  • 12
  • -
ATC'65 JO19-3 19.00 - 20.30 Mondher Hammami
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 MO15-2 19.00 - 20.30
  • 3B
  • 5
  • -
ATC'65 45+1 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 13
  • -
ATC'65 35+1 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 13
  • -
ATC'65 35+2 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 13
  • -
ATC'65 4 20.30 - 22.00
  • 3A
  • 9
  • -
ATC'65 7 20.30 - 22.00
  • 6A
  • 6
  • -
ATC'65 8 20.30 - 22.00
  • 6B
  • 10
  • -
ATC'65 JO19-2 20.30 - 22.00 Janko Ham
  • 1A
  • 8
  • -
ATC'65 6 21.00 - 22.00
  • 1B
  • 7
  • -

Donderdag 01-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO11-1 17.30 - 18.30 Bjorn Weerkamp
  • 3A
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-2 17.30 - 18.30 Gijs Verleun
  • 3A
  • 2
  • -
ATC'65 MO17-1 17.30 - 19.00 Marleen Bos
  • 1A
  • 9
  • -
ATC'65 JO10-2 18.00 - 19.00 Seb Nederkoorn, Floris Zengerink-Ter Horst
  • 6A
  • 13
  • -
ATC'65 JO11-3 18.00 - 19.00 Tim Snijders, Ruben Brijker
  • 3B
  • 4
  • -
ATC'65 JO11-4 18.00 - 19.00 Sandy Lapre, Waldo Bont
  • 3B
  • 4
  • -
ATC'65 JO11-5 18.00 - 19.00 Bas van Pelt
  • 3B
  • 4
  • -
ATC'65 JO13-4 18.00 - 19.00 Youp Jongman
  • 6A
  • 1
  • -
ATC'65 JO13-5 18.00 - 19.00
  • 6B
  • 1
  • -
ATC'65 MO11-1 18.00 - 19.00 Armand van Amersfoort
  • 1A
  • 3
  • -
ATC'65 MO13-2 18.00 - 19.00 Friso Jongeneel
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 MO13-1 18.30 - 19.30 Frank Bossewinkel
  • 3A
  • 12
  • -
ATC'65 JO15-5 19.00 - 20.30 Dennis van Scherpenzeel, Bertus Nabers
  • 6A
  • 13
  • -
ATC'65 JO17-3 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO17-5 19.00 - 20.30
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 MO15-1 19.00 - 20.30 Frank Bossewinkel
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 MO20-1 19.00 - 20.30
  • 3B
  • 11
  • -
ATC'65 VR1 19.00 - 20.30 Barbera Pisano
  • 1A
  • 5
  • -
ATC'65 1 19.45 - 21.15 Arno Knapen
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 2 (zon) 20.00 - 21.30 Robert Reijmerink
  • 3A
  • 8
  • -
ATC'65 2 20.00 - 21.30
  • 1B
  • 2
  • -
ATC'65 18+1 20.30 - 22.00
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO19-1 20.30 - 22.00 Ivan Aloise, Nenny George
  • 3B
  • 4
  • -

Vrijdag 02-12-2022:

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 3 19.30 - 20.30
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 1 (zon) 19.30 - 21.00 Rene Remie
  • 1
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!