Cookie beleid ATC'65

De website van ATC'65 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingsschema

Trainingsschema

ATC Trainingsschema
Trainingsschema V8
Het schema in het PDF bestand is ten alle tijde leidend!
Kleedkamerschema
Kleedkamerschema V8
Het schema in het PDF bestand is ten alle tijde leidend!

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO9-1JM 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-2 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-3 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO9-4 17.00 - 18.00 Jason Schwab, Pepijn Moekotte
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO9-5 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO9-6 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO9-7 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO10-3 17.00 - 18.00 Bas Mulder, Koen Kleizen
  • 3B
  • 13
  • -
ATC'65 JO10-5 17.00 - 18.00 Ogin Morad
  • 3B
  • 13
  • -
ATC'65 MO11-2 17.00 - 18.00
  • 1B
  • -
ATC'65 JO11-4 17.30 - 18.30
  • 6
  • 13
  • -
ATC'65 JO14-2 17.30 - 19.00
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 JO14-3 17.30 - 19.00
  • 6B
  • 8
  • -
ATC'65 JO10-1 18.00 - 19.00 Brent Reuvekamp
  • 6A
  • 13
  • -
ATC'65 JO10-2 18.00 - 19.00 Mats Morsman, Ruben Brijker
  • 6A
  • 13
  • -
ATC'65 JO11-1 18.00 - 19.00 Youri Dekker
  • 3A
  • 3
  • -
ATC'65 JO11-2 18.00 - 19.00 Lars Rekers
  • 3A
  • 3
  • -
ATC'65 JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 JO12-2 18.00 - 19.00 Yasar Bozkurt
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 JO13-1 18.00 - 19.00 Job Scheurink, Koen Westendorp
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 JO13-2 18.00 - 19.00
  • 1B
  • 1
  • -
ATC'65 MO13-1 18.00 - 19.00
  • 1A
  • -
ATC'65 MO11-1 18.30 - 19.30 Lynn Harder, Elliott Isenia
  • 3A
  • -
ATC'65 JO14-1JM 19.00 - 20.30 Michiel Scherphof
  • 6B
  • 11
  • -
ATC'65 JO15-1 19.00 - 20.30 Brian Keizer
  • 6A
  • 6
  • -
ATC'65 JO15-2JM 19.00 - 20.30
  • 6A
  • 9
  • -
ATC'65 JO16-1 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 1B
  • 2
  • -
ATC'65 JO17-1 19.00 - 20.30 Lucas Vrijdaal
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO17-2 19.00 - 20.30 Anthony Koetsier, Julian Koetsier
  • 3B
  • 5
  • -
ATC'65 MO17-2 19.00 - 20.30
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 5 20.30 - 22.00
  • 6B
  • 3
  • -
ATC'65 8 20.30 - 22.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 JO19-1 20.30 - 22.00
  • 1A
  • 1
  • -
ATC'65 JO19-2 20.30 - 22.00
  • 3A
  • 13
  • -
ATC'65 JO19-3 20.30 - 22.00 Rob Reuvekamp
  • 3B
  • 10
  • Trainers wisselen beurtelings.

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO10-4 17.00 - 18.00 Reinders
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 JO11-3 17.30 - 18.30
  • 6
  • 13
  • -
ATC'65 JO11-5 17.30 - 18.30
  • 6
  • 4
  • -
ATC'65 JO11-6 17.30 - 18.30 Friso Jongeneel
  • 6
  • 4
  • -
ATC'65 JO11-7 17.30 - 18.30
  • 6
  • 4
  • -
ATC'65 JO12-3 18.00 - 19.00
  • 3B
  • 2
  • -
ATC'65 JO12-4 18.00 - 19.00 Sandy Lapre
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 JO12-5 18.00 - 19.00 Bas van Pelt
  • 3B
  • 11
  • -
ATC'65 JO13-3 18.00 - 19.00
  • 1B
  • 1
  • -
ATC'65 MO9-1 18.00 - 19.00 Renske Damhuis, Emma Lucie Hardiek
  • 3A
  • -
ATC'65 MO13-2 18.00 - 19.00 Aniek Havinga, Merle ter Elst
  • 1A
  • -
ATC'65 MO13-3 18.00 - 19.00 René Kolthof
  • 1B
  • Dinsdag traint Rene samen met hulp van Roel Heerink. #thanks
ATC'65 JO15-3 18.30 - 20.00 Tom Overbeek, Huub Reijerink
  • 6B
  • 8
  • Graag om 18:20 aanwezig!
ATC'65 JO15-4 18.30 - 20.00 Dennis van Scherpenzeel
  • 6B
  • 9
  • -
ATC'65 JO17-3 18.30 - 20.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 MO15-2 19.00 - 20.00 Mo Gulec
  • 1A
  • -
ATC'65 MO15-1 19.00 - 20.30 Frank Bossewinkel
  • 1B
  • 6
  • -
ATC'65 MO17-1 19.00 - 20.30 René Kolthof
  • 1A
  • -
ATC'65 MO20-1 19.00 - 20.30 Daan Tellman
  • 3A
  • 5
  • -
ATC'65 3 20.00 - 21.30
  • 6A
  • 2
  • -
ATC'65 1 20.00 - 22.00 Job ten Thije, Ronnie van der Sleen
  • 1
  • 1
  • -
ATC'65 2 20.00 - 22.00
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 4 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 3
  • -
ATC'65 JO18-1 20.30 - 22.00
  • 1B
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO9-1JM 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO9-2 17.00 - 18.00
  • 6A
  • 3
  • -
ATC'65 JO9-3 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-4 17.00 - 18.00 Jason Schwab, Pepijn Moekotte
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-5 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO9-6 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO10-3 17.00 - 18.00 Bas Mulder, Koen Kleizen
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 JO10-5 17.00 - 18.00 Ogin Morad
  • 3B
  • 12
  • -
ATC'65 JO9-7 17.30 - 18.30
  • 3A
  • 4
  • -
ATC'65 JO14-2 17.30 - 19.00
  • 6B
  • 6
  • -
ATC'65 JO14-3 17.30 - 19.00
  • 6B
  • 7
  • -
ATC'65 JO10-1 18.00 - 19.00 Brent Reuvekamp
  • 6A
  • 8
  • -
ATC'65 JO11-1 18.00 - 19.00 Youri Dekker
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO11-2 18.00 - 19.00 Lars Rekers
  • 3A
  • 10
  • -
ATC'65 JO12-1 18.00 - 19.00
  • 3B
  • 9
  • -
ATC'65 JO12-2 18.00 - 19.00 Yasar Bozkurt, Tim Snijders
  • 3B
  • 9
  • -
ATC'65 JO13-1 18.00 - 19.00 Job Scheurink, Koen Westendorp
  • 1A
  • 11
  • -
ATC'65 JO13-2 18.00 - 19.00
  • 1B
  • 13
  • -
ATC'65 JO14-1JM 19.00 - 20.30 Michiel Scherphof
  • 6B
  • 12
  • -
ATC'65 JO15-1 19.00 - 20.30 Brian Keizer
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 JO15-2JM 19.00 - 20.30
  • 6A
  • 5
  • -
ATC'65 JO16-1 19.00 - 20.30 Niels Echtermeijer
  • 1B
  • 3
  • -
ATC'65 JO17-1 19.00 - 20.30 Lucas Vrijdaal
  • 3A
  • 1
  • -
ATC'65 JO17-2 19.00 - 20.30 Anthony Koetsier, Julian Koetsier
  • 3B
  • 2
  • -
ATC'65 MO17-2 19.00 - 20.30
  • 1A
  • -
ATC'65 45+1 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 35+1 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 35+2 20.30 - 22.00
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 6 20.30 - 22.00
  • 6A
  • 7
  • -
ATC'65 7 20.30 - 22.00
  • 3A
  • 7
  • -
ATC'65 9 20.30 - 22.00
  • 6B
  • 9
  • -
ATC'65 JO19-2 20.30 - 22.00
  • 1A
  • 11
  • -
ATC'65 JO19-3 20.30 - 22.00 Carlo Wiggers
  • 1B
  • 13
  • Vrij trainen onder begeleiding van een ouder.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ATC'65 JO10-4 17.00 - 18.00 Reinders
  • 3B
  • 3
  • -
ATC'65 MO9-1 17.00 - 18.00 Renske Damhuis, Emma Lucie Hardiek
  • 3A
  • -
ATC'65 JO11-3 17.30 - 18.30
  • 6
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-4 17.30 - 18.30
  • 6
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-5 17.30 - 18.30
  • 6
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-6 17.30 - 18.30 Friso Jongeneel
  • 6
  • 2
  • -
ATC'65 JO11-7 17.30 - 18.30
  • 6
  • 2
  • -
ATC'65 JO10-2 18.00 - 19.00 Mats Morsman, Ruben Brijker
  • 6A
  • 8
  • -
ATC'65 JO12-3 18.00 - 19.00
  • 3B
  • 4
  • -
ATC'65 JO12-4 18.00 - 19.00 Sandy Lapre
  • 3B
  • 4
  • -
ATC'65 JO12-5 18.00 - 19.00 Bas van Pelt
  • 3B
  • 8
  • -
ATC'65 JO13-3 18.00 - 19.00
  • 1B
  • 1
  • -
ATC'65 MO11-1 18.00 - 19.00 Lynn Harder, Elliott Isenia
  • 3A
  • -
ATC'65 MO11-2 18.00 - 19.00
  • 3A
  • -
ATC'65 MO13-1 18.00 - 19.00 Lindy Hopman
  • 1A
  • -
ATC'65 MO13-2 18.00 - 19.00 Aniek Havinga, Merle ter Elst
  • 1A
  • -
ATC'65 MO13-3 18.00 - 19.00 Armand van Amersfoort, Jasper Aanstoot
  • 1B
  • -
ATC'65 JO15-3 18.30 - 20.00 Tom Overbeek, Huub Reijerink
  • 6B
  • 7
  • Graag om 18:20 aanwezig!
ATC'65 JO15-4 18.30 - 20.00 Dennis van Scherpenzeel
  • 6B
  • 11
  • -
ATC'65 JO17-3 18.30 - 20.00
  • 6A
  • 12
  • -
ATC'65 MO15-1 19.00 - 20.30 Frank Bossewinkel
  • 3B
  • 10
  • -
ATC'65 MO15-2 19.00 - 20.30 Mo Gulec
  • 3A
  • -
ATC'65 MO17-1 19.00 - 20.30 René Kolthof
  • 1A
  • -
ATC'65 MO20-1 19.00 - 20.30 Daan Tellman
  • 3A
  • 9
  • -
ATC'65 VR1 19.00 - 20.30
  • 1A
  • 5
  • -
ATC'65 JO18-1 20.00 - 21.30
  • 6B
  • 4
  • -
ATC'65 JO19-1 20.00 - 21.30
  • 6A
  • 4
  • -
ATC'65 18+1 20.30 - 22.00
  • 1B
  • 3
  • -
ATC'65 1 20.30 - 22.00 Job ten Thije, Ronnie van der Sleen
  • 1
  • 1
  • -
ATC'65 2 20.30 - 22.00 Robert Reijmerink
  • 3B
  • 8
  • -
ATC'65 2 20.30 - 22.00
  • 3A
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!