Programma komende week

Programma komende week

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 mei 19:00 SDC '12 3 ATC'65 4
24 mei 19:00 Losser 2 ATC'65 8
27 mei 19:30 ATC'65 35+2 BZSV de Blauwwitters 35+1
27 mei 20:00 Juliana '32 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 20:00 NEO 35+1 ATC'65 35+2
27 mei 20:30 Achilles '12 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 20:30 ATC'65 35+2 BWO 35+2
27 mei 21:00 ATC'65 45+1 Wilhelminaschool 45+1
27 mei 21:30 Delden 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 21:30 Tubantia 35+2 ATC'65 35+2
28 mei 8:30 ATC'65 JO13-3 UDI JO13-1JM
28 mei 8:30 ATC'65 JO11-4 Tubantia JO11-2
28 mei 8:30 ATC'65 JO10-3 RKSV Bornerbroek JO10-1
28 mei 8:30 ATC'65 JO10-6 SDC '12 JO10-3
28 mei 8:30 NEO JO9-5 ATC'65 JO9-3
28 mei 8:30 ATC'65 JO9-4 DSVD JO9-1
28 mei 8:30 ATC'65 JO9-6 NEO JO9-6
28 mei 8:30 PH JO9-2JM ATC'65 JO9-7
28 mei 8:30 ATC'65 MO13-2 Excelsior '31 MO13-2
28 mei 8:30 ATC'65 MO11-1 Sparta E. MO11-1
28 mei 8:45 UD W. JO9-1 ATC'65 JO9-5
28 mei 9:00 Achilles '12 JO11-2 ATC'65 JO11-2
28 mei 9:00 KOSC JO11-2 ATC'65 JO11-3
28 mei 9:00 Achilles '12 JO10-1 ATC'65 JO10-2
28 mei 9:30 Unicum JO13-1 ATC'65 JO13-1
28 mei 9:45 Excelsior '31 MO11-2 ATC'65 MO11-2
28 mei 10:00 Markelo JO13-2JM ATC'65 JO13-5
28 mei 10:00 ATC'65 JO10-4 Rood Zwart JO10-2
28 mei 10:00 GVV Eilermark JO10-2 ATC'65 JO10-5
28 mei 10:00 ATC'65 JO9-1 De Tubanters 1897 JO9-1
28 mei 10:00 ATC'65 JO9-2 Hoeve Vooruit JO9-1JM
28 mei 10:00 ATC'65 JO8-1 SJO HSC - Buurse JO8-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO15-3 Holten JO15-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO13-2 SV De Lutte JO13-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO11-1 Avanti W. JO11-1JM
28 mei 10:15 ATC'65 JO11-5 Hector JO11-1
28 mei 10:15 ATC'65 MO15-1 Vogido MO15-1
28 mei 10:30 GFC JO13-2 ATC'65 JO13-4
28 mei 11:00 NEO MO15-1 ATC'65 MO15-2
28 mei 11:30 KOSC JO15-2 ATC'65 JO15-4
28 mei 12:15 ATC'65 JO17-1 SJO HSC - Buurse JO17-1
28 mei 12:15 ATC'65 JO15-1 NEO JO15-1
28 mei 12:15 ATC'65 MO17-1 Hierden MO17-1
28 mei 12:30 Enter Vooruit VR2 ATC'65 VR1
28 mei 12:45 Luctor Et Emergo JO15-1 ATC'65 JO15-2JM
28 mei 13:45 Tubantia JO19-3 ATC'65 JO19-6
28 mei 14:30 BZSV de Blauwwitters 1 ATC'65 1
28 mei 14:30 ATC'65 4 Vogido 2
28 mei 14:30 ATC'65 6 NEO 5
28 mei 15:00 BSC Unisson JO19-1 ATC'65 JO19-7
28 mei 16:00 Robur et Velocitas O23-1 ATC'65 O23-1
28 mei 16:45 ATC'65 8 Sparta E. 6
28 mei 17:00 Rigtersbleek 3 ATC'65 2
29 mei 14:00 ATC'65 1 (zon) Lemelerveld 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!