Programma komende week

Programma komende week

Datum Tijd Thuis Uit Info
17 mei 20:00 ATC'65 1 Daarlerveen 1
18 mei 19:00 Enter Vooruit MO13-1 ATC'65 MO13-2
18 mei 20:30 BWO JO19-4 ATC'65 JO19-6
19 mei 18:30 BWO MO11-2 ATC'65 MO11-2
19 mei 19:30 ATC'65 8 Quick '20 13
21 mei 8:30 ATC'65 JO13-2 SDC '12 JO13-1
21 mei 8:30 ATC'65 JO13-5 Excelsior '31 JO13-6
21 mei 8:30 ATC'65 JO13-6 Tubantia JO13-4
21 mei 8:30 Quick '20 JO11-1 ATC'65 JO11-1
21 mei 8:30 ATC'65 JO11-3 Saasveldia JO11-1
21 mei 8:30 SVZW JO10-1 ATC'65 JO10-3
21 mei 8:30 Quick '20 JO10-5 ATC'65 JO10-4
21 mei 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 ATC'65 JO10-6
21 mei 8:30 NEO JO9-2 ATC'65 JO9-1
21 mei 8:30 ATC'65 JO9-3 MVV '29 JO9-2
21 mei 8:30 EMOS JO9-3 ATC'65 JO9-4
21 mei 8:30 ATC'65 JO9-5 Heracles avc JO9-4JM
21 mei 8:30 ATC'65 JO9-7 Wilhelminaschool JO9-3
21 mei 8:30 Wilhelminaschool MO11-1 ATC'65 MO11-1
21 mei 8:30 ATC'65 MO11-2 SVZW MO11-1
21 mei 9:00 Oranje Nassau JO13-3 ATC'65 JO13-4
21 mei 9:00 Hengelo JO9-2 ATC'65 JO9-6
21 mei 9:00 Bon Boys JO8-1 ATC'65 JO8-1
21 mei 9:30 LSV JO13-1 ATC'65 JO13-3
21 mei 9:30 Rigtersbleek JO11-4 ATC'65 JO11-4
21 mei 9:30 BSC Unisson JO9-1 ATC'65 JO9-2
21 mei 9:30 SVZW MO13-1 ATC'65 MO13-2
21 mei 9:45 Sparta E. JO15-1 ATC'65 JO15-1
21 mei 9:45 SJO HSC - Buurse JO11-1 ATC'65 JO11-5
21 mei 10:00 ATC'65 JO11-2 Borne JO11-1
21 mei 10:00 ATC'65 JO10-2 Excelsior '31 JO10-2
21 mei 10:00 ATC'65 Mini ATC'65 Mini's
21 mei 10:15 ATC'65 JO15-2JM Vogido JO15-2
21 mei 10:15 ATC'65 JO15-5 EMOS JO15-3
21 mei 10:15 ATC'65 MO15-2 UD W. MO15-1
21 mei 10:15 Enter MO13-1 ATC'65 MO13-1
21 mei 10:30 ATC'65 JO13-1 Schalkhaar JO13-1
21 mei 10:30 ST: SV Helios/SV Schalkhaar MO17-1 ATC'65 MO17-1
21 mei 12:15 BZSV de Blauwwitters 2 ATC'65 9
21 mei 12:15 ATC'65 JO19-2 Wilhelminaschool JO19-1
21 mei 12:15 ATC'65 JO17-2 Sportlust Glanerbrug JO17-1
21 mei 12:15 ATC'65 JO17-3 RSC JO17-1JM
21 mei 12:15 ATC'65 JO15-4 Oranje Nassau JO15-4
21 mei 12:15 ATC'65 VR1 v.v. Hellendoorn VR2
21 mei 12:30 Juliana '32 4 ATC'65 4
21 mei 12:30 RSC JO19-2 ATC'65 JO19-7
21 mei 12:30 Schalkhaar JO17-1 ATC'65 JO17-1
21 mei 12:45 v.v. Twenthe JO15-1 ATC'65 JO15-3
21 mei 13:00 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO15-1 ATC'65 MO15-1
21 mei 14:00 Vogido JO17-3 ATC'65 JO17-4
21 mei 14:30 ATC'65 1 Sportclub Rijssen 1
21 mei 14:30 ATC'65 5 Quick '20 5
21 mei 14:30 ATC'65 JO19-3 Quick '20 JO19-4
21 mei 14:30 ATC'65 JO19-6 De Tukkers JO19-2
21 mei 14:30 ATC'65 O23-1 Schijndel/DE WIT O23-1
21 mei 16:30 Wilhelminaschool 5 ATC'65 6
21 mei 16:45 ATC'65 2 Oranje Nassau 5
21 mei 16:45 ATC'65 8 AJC '96 3
21 mei 17:00 De Tukkers 2 ATC'65 3
21 mei 18:30 ATC'65 45+ Toernooi 45+
22 mei 9:30 ATC'65 2 (zon) Oldenzaal 2 (zon)
22 mei 10:45 ATC'65 VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon)
22 mei 14:00 Wijhe '92 1 (zon) ATC'65 1 (zon)
23 mei 19:00 BWO MO15-2 ATC'65 MO15-2
23 mei 20:00 ATC'65 O23-1 ESA O23-1
24 mei 19:00 SDC '12 3 ATC'65 4
24 mei 19:00 Losser 2 ATC'65 8
27 mei 19:30 ATC'65 35+2 BZSV de Blauwwitters 35+1
27 mei 20:00 Juliana '32 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 20:00 NEO 35+1 ATC'65 35+2
27 mei 20:30 Achilles '12 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 20:30 ATC'65 35+2 BWO 35+2
27 mei 21:00 ATC'65 45+1 Wilhelminaschool 45+1
27 mei 21:30 Delden 45+1 ATC'65 45+1
27 mei 21:30 Tubantia 35+2 ATC'65 35+2
28 mei 8:30 ATC'65 JO13-3 UDI JO13-1JM
28 mei 8:30 ATC'65 JO11-4 Tubantia JO11-2
28 mei 8:30 ATC'65 JO10-3 RKSV Bornerbroek JO10-1
28 mei 8:30 ATC'65 JO10-6 SDC '12 JO10-3
28 mei 8:30 NEO JO9-5 ATC'65 JO9-3
28 mei 8:30 ATC'65 JO9-4 DSVD JO9-1
28 mei 8:30 ATC'65 JO9-6 NEO JO9-6
28 mei 8:30 PH JO9-2JM ATC'65 JO9-7
28 mei 8:30 ATC'65 MO13-2 Excelsior '31 MO13-2
28 mei 8:30 ATC'65 MO11-1 Sparta E. MO11-1
28 mei 8:45 UD W. JO9-1 ATC'65 JO9-5
28 mei 9:00 Achilles '12 JO11-2 ATC'65 JO11-2
28 mei 9:00 KOSC JO11-2 ATC'65 JO11-3
28 mei 9:00 Achilles '12 JO10-1 ATC'65 JO10-2
28 mei 9:30 Unicum JO13-1 ATC'65 JO13-1
28 mei 9:45 Excelsior '31 MO11-2 ATC'65 MO11-2
28 mei 10:00 Markelo JO13-2JM ATC'65 JO13-5
28 mei 10:00 ATC'65 JO10-4 Rood Zwart JO10-2
28 mei 10:00 GVV Eilermark JO10-2 ATC'65 JO10-5
28 mei 10:00 ATC'65 JO9-1 De Tubanters 1897 JO9-1
28 mei 10:00 ATC'65 JO9-2 Hoeve Vooruit JO9-1JM
28 mei 10:00 ATC'65 JO8-1 SJO HSC - Buurse JO8-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO15-3 Holten JO15-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO13-2 SV De Lutte JO13-1
28 mei 10:15 ATC'65 JO11-1 Avanti W. JO11-1JM
28 mei 10:15 ATC'65 JO11-5 Hector JO11-1
28 mei 10:15 ATC'65 MO15-1 Vogido MO15-1
28 mei 10:30 GFC JO13-2 ATC'65 JO13-4
28 mei 11:00 NEO MO15-1 ATC'65 MO15-2
28 mei 11:30 KOSC JO15-2 ATC'65 JO15-4
28 mei 12:15 ATC'65 JO17-1 SJO HSC - Buurse JO17-1
28 mei 12:15 ATC'65 JO15-1 NEO JO15-1
28 mei 12:15 ATC'65 MO17-1 Hierden MO17-1
28 mei 12:30 Enter Vooruit VR2 ATC'65 VR1
28 mei 12:45 Luctor Et Emergo JO15-1 ATC'65 JO15-2JM
28 mei 13:45 Tubantia JO19-3 ATC'65 JO19-6
28 mei 14:30 BZSV de Blauwwitters 1 ATC'65 1
28 mei 14:30 ATC'65 4 Vogido 2
28 mei 14:30 ATC'65 6 NEO 5
28 mei 15:00 BSC Unisson JO19-1 ATC'65 JO19-7
28 mei 16:00 Robur et Velocitas O23-1 ATC'65 O23-1
28 mei 16:45 ATC'65 8 Sparta E. 6
28 mei 17:00 Rigtersbleek 3 ATC'65 2
29 mei 14:00 ATC'65 1 (zon) Lemelerveld 1 (zon)
31 mei 19:30 GVV Eilermark 3 ATC'65 8
1 jun 20:00 Vroomshoopse Boys VR2 ATC'65 VR1
4 jun 8:30 ATC'65 MO11-2 FC Berghuizen MO11-2
4 jun 12:15 ATC'65 MO17-1 FC Berghuizen MO17-1
4 jun 14:00 FC Aramea JO17-1 ATC'65 JO17-4
4 jun 14:30 ATC'65 1 RKSV Bornerbroek 1
4 jun 15:00 Oranje Nassau 4 ATC'65 3
4 jun 16:00 Tubantia 5 ATC'65 6
4 jun 16:45 ATC'65 2 GFC 2
4 jun 16:45 ATC'65 8 KOSC 2 zat
4 jun 16:45 ATC'65 O23-1 Wilhelmina O23-1
6 jun 9:00 Saasveldia 3 (zon) ATC'65 2 (zon)
6 jun 10:45 ATC'65 VR1 (zon) Sc Westervoort VR1 (zon)
6 jun 14:00 Bon Boys 1 (zon) ATC'65 1 (zon)
10 jun 18:00 Westermaat Toernooi
10 jun 19:30 ATC'65 45+1 BWO 45+1
10 jun 19:30 ATC'65 35+2 BWO 35+2
10 jun 20:00 Juliana '32 45+1 ATC'65 45+1
10 jun 20:00 NEO 35+1 ATC'65 35+2
10 jun 20:30 Achilles '12 45+1 ATC'65 45+1
10 jun 20:30 ATC'65 35+2 BZSV de Blauwwitters 35+1
10 jun 21:00 ATC'65 45+1 Wilhelminaschool 45+1
10 jun 21:30 Tubantia 35+2 ATC'65 35+2
11 jun 10:15 ATC'65 MO15-1 Quick '20 MO15-1
11 jun 10:45 v.v. Hellendoorn MO17-1 ATC'65 MO17-1
11 jun 12:00 ATC'65 Hockey Special Olympics
11 jun 12:00 Blauw Wit '66 VR3 ATC'65 VR1
11 jun 12:30 PH 4 ATC'65 2
11 jun 14:30 ATC'65 5 SDC '12 8
11 jun 14:30 SDC '12 JO19-2 ATC'65 JO19-7
11 jun 15:15 Wilhelmina O23-1 ATC'65 O23-1
11 jun 17:00 SV De Lutte 2 ATC'65 8
12 jun 12:00 Hockey Special Olympics
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!