Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 nov 17:30 ATC'65 JO10-1 ATC'65 JO11-4
28 nov 19:00 Excelsior '31 MO17-1 ATC'65 MO17-1
1 dec 19:00 Tubantia JO15-3JM ATC'65 JO15-5
1 dec 20:30 ATC'65 1 (zon) SDC '12 1 (zon)
2 dec 19:30 ATC'65 45+1 Juliana '32 45+2
2 dec 19:30 ATC'65 35+1 Tubantia 35+2
2 dec 19:30 Hengelo 35+1 ATC'65 35+2
2 dec 20:00 Juliana '32 35+1 ATC'65 35+1
2 dec 20:00 ATC'65 35+2 Tubantia 35+3
2 dec 20:30 Juliana '32 45+1 ATC'65 45+1
2 dec 20:30 ATC'65 35+1 Wilhelminaschool 35+1
2 dec 20:30 Achilles '12 35+2 ATC'65 35+2
2 dec 21:00 ATC'65 45+1 Wilhelminaschool 45+1
2 dec 21:00 ATC'65 35+2 Juliana '32 35+2
2 dec 21:30 BWO 45+1 ATC'65 45+1
2 dec 21:30 Tubantia 35+1 ATC'65 35+1
3 dec 8:30 ATC'65 JO13-4 Fleringen JO13-1
3 dec 8:30 ATC'65 JO11-3 W.V.V.'34 JO11-1
3 dec 8:30 ATC'65 JO11-5 Achilles '12 JO11-3JM
3 dec 8:30 Oranje Nassau JO10-1 ATC'65 JO10-1
3 dec 8:30 avc Heracles JO10-2 ATC'65 JO10-2
3 dec 8:30 FC Berghuizen MO10-1 ATC'65 JO10-5
3 dec 8:30 ATC'65 JO10-7 Rood Zwart Jo10-2JM
3 dec 8:30 Wilhelminaschool MO10-1 ATC'65 JO10-8
3 dec 8:30 ATC'65 JO9-2 GFC JO9-1
3 dec 8:30 Oranje Nassau JO9-4JM ATC'65 JO9-3
3 dec 8:30 BWO JO9-4 ATC'65 JO9-4
3 dec 8:30 ATC'65 MO11-1 Excelsior '31 MO11-2
3 dec 9:00 SV De Lutte JO13-1 ATC'65 JO13-2
3 dec 9:00 Bergentheim JO8-1 ATC'65 JO8-1
3 dec 9:15 BWO MO13-1 ATC'65 MO13-1
3 dec 9:45 Quick '20 JO11-1 JM ATC'65 JO11-1
3 dec 9:45 avc Heracles JO11-3JM ATC'65 JO11-4
3 dec 10:00 Drienerlo 3 ATC'65 5
3 dec 10:00 De Esch JO19-2 ATC'65 JO19-3
3 dec 10:00 ATC'65 JO11-2 Sparta E. JO11-1
3 dec 10:00 ATC'65 Mini ATC'65 Mini's
3 dec 10:00 Wilhelminaschool MO15-1 ATC'65 MO15-2
3 dec 10:15 ATC'65 JO15-4 NEO JO15-4
3 dec 10:15 ATC'65 JO15-5 Achilles '12 JO15-4JM
3 dec 10:15 ATC'65 JO13-5 Hoeve Vooruit JO13-2JM
3 dec 10:15 ATC'65 JO10-3 DSVD JO10-1JM
3 dec 10:15 ATC'65 JO10-6 Saasveldia JO10-2
3 dec 10:15 ATC'65 JO9-1 Oranje Nassau JO9-1
3 dec 10:30 Achilles '12 JO13-1 ATC'65 JO13-1
3 dec 10:45 BWO MO13-3 ATC'65 MO13-3
3 dec 11:00 RSC JO13-1JM ATC'65 JO13-3
3 dec 11:30 Wilhelminaschool JO17-2 ATC'65 JO17-4
3 dec 11:30 BWO MO15-1 ATC'65 MO15-1
3 dec 12:00 ATC'65 2 FC Eibergen 2
3 dec 12:00 BZSV de Blauwwitters 2 ATC'65 6
3 dec 12:00 Achilles '12 JO15-2 ATC'65 JO15-2JM
3 dec 12:15 ATC'65 JO17-2 Rood Zwart JO17-2
3 dec 12:15 ATC'65 JO17-5 Avanti W. JO17-4
3 dec 12:15 ATC'65 JO16-1 GFC JO16-1JM
3 dec 12:15 ATC'65 JO15-1 NEO JO15-1
3 dec 12:15 ATC'65 MO13-2 S.V. Losser MO13-1
3 dec 12:30 SDC '12 6 ATC'65 8
3 dec 12:30 FC Zutphen JO17-1 ATC'65 JO17-1
3 dec 13:00 FC Winterswijk 4 ATC'65 3
3 dec 13:00 Sportclub Overdinkel JO15-1 ATC'65 JO15-3
3 dec 13:30 Bruchterveld 1 ATC'65 1
3 dec 14:15 ATC'65 JO19-2 Barbaros JO19-1
3 dec 14:15 ATC'65 MO20-1 EMOS MO20-1
3 dec 14:30 ATC'65 18+1 NEO 18+1
3 dec 14:30 ATC'65 4 s.v. Rijssen 3
3 dec 14:30 ATC'65 JO19-1 Epe JO19-1
3 dec 14:30 ATC'65 VR1 Quick '20 VR1
3 dec 16:45 ATC'65 7 De Tubanters 1897 3
3 dec 17:00 ATC'65 2 Helios 3
4 dec 10:45 Tubantia 2 (zon) ATC'65 2 (zon)
4 dec 14:00 FC Suryoye-Mediterraneo 1 (zon) ATC'65 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!