Uitslagen



VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
1 35 ATC'65 JO13-2 Rigtersbleek JO13-1 4 - 2
3 37 ATC'65 JO13-4 RSC JO13-1JM 1 - 4
2 36 ATC'65 JO13-3 NEO JO13-3 3 - 2
4 62 ATC'65 MO13-2 Losser MO13-1 0 - 4
5 38 Enter Vooruit JO13-2 ATC'65 JO13-5 4 - 0
6 60 Oranje Nassau MO13-1 ATC'65 MO13-1 0 - 7
7 64 NEO MO11-1 ATC'65 MO11-2 2 - 6
8 43 Borne JO11-1 ATC'65 JO11-4 14 - 2
11 63 Sparta E. MO11-1 ATC'65 MO11-1 5 - 3
9 18 ATC'65 Interne ATC'65 Interne competitie -
10 56 ATC'65 Mini ATC'65 Mini's -
13 42 ATC'65 JO11-3 SV De Lutte JO11-1 1 - 9
12 40 ATC'65 JO11-1 Achilles '12 JO11-1 5 - 5
16 41 LSV JO11-1 ATC'65 JO11-2 3 - 2
17 58 ATC'65 MO15-1 Oranje Nassau MO15-1 2 - 2
15 33 ATC'65 JO15-5 ST: Juliana'32/HVV Hengelo JO15-2 4 - 5
14 30 ATC'65 JO15-2JM EMOS JO15-1JM 0 - 0
18 34 ONS Sneek JO13-1 ATC'65 JO13-1 0 - 2
19 57 Sportclub Overdinkel MO17-1 ATC'65 MO17-2 3 - 1
20 67 SVZW VR2 ATC'65 VR1 4 - 2
21 39 NEO JO13-5 ATC'65 JO13-6 1 - 5
22 32 Quick '20 JO15-5 ATC'65 JO15-4 5 - 0
23 12 s.v. Rijssen 2 ATC'65 3 1 - 1
24 25 ATC'65 JO17-1 DOVO JO17-1 2 - 0
27 20 ATC'65 JO19-2 Wilhelminaschool JO19-1 4 - 2
25 27 ATC'65 JO17-3 VMC JO17-1 5 - 2
28 59 NEO MO15-2 ATC'65 MO15-2 1 - 0
26 28 ATC'65 JO17-4 Wilhelminaschool JO17-2 4 - 3
29 29 csv Apeldoorn JO15-1 ATC'65 JO15-1 1 - 2
30 31 Losser JO15-2 ATC'65 JO15-3 0 - 8
33 19 ATC'65 JO19-1 ACV JO19-1 3 - 2
32 1 Daarlerveen 1 ATC'65 1 5 - 1
36 23 SDC '12 JO19-4 ATC'65 JO19-7 1 - 4
34 21 ATC'65 JO19-4 Zenderen Vooruit JO19-1 3 - 4
35 22 ATC'65 JO19-6 De Tukkers JO19-2 3 - 0
31 26 Borne JO17-2 ATC'65 JO17-2 1 - 0
37 13 De Esch 4 ATC'65 4 3 - 0
39 17 Tubantia 4 ATC'65 9 3 - 2
38 15 NEO 5 ATC'65 6 0 - 4
40 14 ATC'65 5 De Esch 5 3 - 4
41 24 ATC'65 JO19-8 UD W. JO19-2JM 3 - 5
42 65 SJO HSC - Buurse O23-1 ATC'65 O23-1 6 - 1
43 7 ATC'65 2 (zon) Saasveldia 3 (zon) 5 - 2
44 6 ATC'65 1 (zon) GVV Eilermark 1 (zon) 1 - 0
45 66 ATC'65 O13 ATC'65 O13 groep -
46 61 ATC'65 MO13-1 Excelsior '31 MO13-1 1 - 5
47 16 ATC'65 7 Achilles '12 6 0 - 6
48 45 ATC'65 JO10-1 Wilhelminaschool JO11-1 -
49 10 BWO 35+1 ATC'65 35+2 -
51 3 SDC '12 35+4 ATC'65 35+1 -
50 9 ATC'65 35+2 Tubantia 35+4 -
52 4 ATC'65 35+1 Barbaros 35+1 -
53 8 Achilles '12 35+2 ATC'65 35+2 -
55 5 Tubantia 35+2 ATC'65 35+1 -
54 11 ATC'65 35+2 Wilhelminaschool 35+1 -
56 2 ATC'65 35+1 Quick '20 35+3 -
Cursief weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!