Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 8:30 ATC'65 JO13-3 DSVD JO13-1
4 dec 8:30 ATC'65 JO13-4 Holten JO13-2JM
4 dec 8:30 ATC'65 JO11-3 De Tubanters1897 JO11-3JM
4 dec 8:30 Oranje Nassau JO10-1 ATC'65 JO10-1
4 dec 8:30 Almelo JO10-2G ATC'65 JO10-6
4 dec 8:30 Wilhelminaschool JO9-1 ATC'65 JO9-1
4 dec 8:30 ATC'65 JO9-2 TVC'28 JO9-3JM
4 dec 8:30 DETO JO9-3JM ATC'65 JO9-3
4 dec 8:30 SDC '12 JO9-4 ATC'65 JO9-4
4 dec 8:30 ATC'65 JO9-5 Wilhelminaschool JO9-2
4 dec 8:30 Oranje Nassau JO9-6JM ATC'65 JO9-6
4 dec 8:30 ATC'65 JO8-1 NEO JO8-2
4 dec 8:30 ATC'65 MO13-1 Oranje Nassau MO13-1
4 dec 8:30 ATC'65 MO11-1 Excelsior '31 MO11-1
4 dec 9:00 Fleringen JO10-1 ATC'65 JO10-5
4 dec 9:00 Enter MO11-1 ATC'65 MO11-2
4 dec 9:30 Juventa '12 JO13-2 ATC'65 JO13-5
4 dec 9:45 UD W. JO11-1 ATC'65 JO11-4
4 dec 10:00 ATC'65 JO15-1 * Training * Training
4 dec 10:00 ATC'65 JO13-1 * Training * Training
4 dec 10:00 ST Rietmolen/Lochuizen JO13-2JM ATC'65 JO13-6
4 dec 10:00 ATC'65 JO11-1 Rood Zwart JO11-1JM
4 dec 10:00 Reutum JO11-1 ATC'65 JO11-2
4 dec 10:00 ATC'65 JO10-4 Rood Zwart JO10-2
4 dec 10:00 ATC'65 Mini ATC'65 Mini's
4 dec 10:15 ATC'65 JO15-2JM Vogido JO15-2
4 dec 10:15 ATC'65 JO15-3 LSV JO15-1
4 dec 10:15 ATC'65 MO13-2 Avanti W. MO13-2
4 dec 10:25 Vogido JO10-1 ATC'65 JO10-2
4 dec 11:00 Excelsior '31 MO17-1 ATC'65 MO17-1
4 dec 11:00 ST Enter Vooruit/Enter MO15-1 ATC'65 MO15-2
4 dec 11:15 SV De Lutte JO13-1 ATC'65 JO13-2
4 dec 11:30 ATC'65 JO11-2 Avanti W. JO11-2
4 dec 11:30 ATC'65 JO11-2 Avanti W. JO11-2
4 dec 11:30 Heino MO15-1 ATC'65 MO15-1
4 dec 12:00 Drienerlo 4 ATC'65 7
4 dec 12:00 BZSV de Blauwwitters JO19-1 ATC'65 JO19-6
4 dec 12:00 ATC'65 JO17-1 * Training * Training
4 dec 12:00 ATC'65 JO17-2 * Training * Training
4 dec 12:15 ATC'65 JO17-3 Oranje Nassau JO17-5
4 dec 12:15 ATC'65 JO15-5 Losser JO15-4
4 dec 12:15 ATC'65 MO17-2 Wilhelminaschool MO17-1
4 dec 12:30 Juliana '32 3 ATC'65 5
4 dec 12:30 Sparta Nijkerk O23-1 ATC'65 O23-1
4 dec 13:00 Oranje Nassau 5 ATC'65 2
4 dec 13:00 DSVD JO15-1 ATC'65 JO15-4
4 dec 13:45 Tubantia JO19-3 ATC'65 JO19-3
4 dec 14:00 Achilles 1894 JO19-1 ATC'65 JO19-1
4 dec 14:15 ATC'65 9 BZSV de Blauwwitters 2
4 dec 14:20 ATC'65 JO19-8 DSVD JO19-1
4 dec 14:30 ATC'65 6 Quick '20 16
4 dec 14:30 Wilhelminaschool JO19-2 ATC'65 JO19-4
4 dec 14:30 ATC'65 JO19-7 SDC '12 JO19-3
4 dec 14:30 SDC '12 JO17-3 ATC'65 JO17-4
4 dec 14:30 Losser VR2 ATC'65 VR1
4 dec 14:45 Quick '20 13 ATC'65 8
5 dec 10:00 ATC'65 2 (zon) * Training * Training
5 dec 13:00 ATC'65 1 (zon) Germanicus 1
11 dec 8:30 ATC'65 JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-1JM
11 dec 8:30 ATC'65 JO13-5 s.v. Rijssen JO13-1
11 dec 8:30 ATC'65 JO11-4 FC Berghuizen JO11-1
11 dec 8:30 ATC'65 JO10-6 Wilhelminaschool JO10-2
11 dec 8:30 NEO JO9-3 ATC'65 JO9-2
11 dec 8:30 ATC'65 JO9-3 Avanti W. JO9-4
11 dec 8:30 ATC'65 JO9-4 PH JO9-2JM
11 dec 8:30 Tubantia JO8-1 ATC'65 JO8-1
11 dec 8:30 Excelsior '31 MO13-1 ATC'65 MO13-1
11 dec 8:30 ATC'65 MO11-2 Avanti W. MO11-1
11 dec 9:00 Rigtersbleek JO11-2 ATC'65 JO11-3
11 dec 9:00 Hengelo JO9-1 ATC'65 JO9-5
11 dec 9:40 Wilhelminaschool MO11-1 ATC'65 MO11-1
11 dec 9:45 Quick '20 JO13-6 ATC'65 JO13-4
11 dec 9:45 DETO JO11-1 ATC'65 JO11-1
11 dec 9:45 EMOS JO10-2JM ATC'65 JO10-3
11 dec 9:45 Quick '20 MO13-2 ATC'65 MO13-2
11 dec 10:00 Roda '46 JO15-1 ATC'65 JO15-1
11 dec 10:00 Den Ham JO13-2JM ATC'65 JO13-3
11 dec 10:00 ATC'65 JO11-2 TVC '28 JO11-1
11 dec 10:00 ATC'65 JO10-1 SDC '12 JO10-1
11 dec 10:00 Borne JO10-1JM ATC'65 JO10-4
11 dec 10:00 ATC'65 JO10-5 FC Berghuizen JO10-2
11 dec 10:00 ATC'65 JO9-1 NEO JO9-2
11 dec 10:00 ATC'65 JO9-6 NEO JO9-6
11 dec 10:15 ATC'65 JO15-4 Avanti W. JO15-4
11 dec 10:15 ATC'65 MO15-1 v.v. Hellendoorn MO15-1
11 dec 10:15 ATC'65 MO15-2 Hengelo MO15-1
11 dec 10:30 ATC'65 JO13-6 BWO JO13-4
11 dec 10:30 Excelsior '31 JO10-1 ATC'65 JO10-2
11 dec 11:00 Wilhelminaschool JO15-1JM ATC'65 JO15-2JM
11 dec 11:15 Quick '20 JO15-8 ATC'65 JO15-5
11 dec 11:30 Vogido JO15-3 ATC'65 JO15-3
11 dec 11:35 Blauw Wit '34 JO13-1 ATC'65 JO13-1
11 dec 12:00 Achilles '12 MO17-1 ATC'65 MO17-2
11 dec 12:15 ASV '57 2 ATC'65 3
11 dec 12:15 BZSV de Blauwwitters 3 ATC'65 6
11 dec 12:15 ATC'65 JO19-2 BWO JO19-1
11 dec 12:15 ATC'65 JO17-4 KOSC JO17-3
11 dec 12:15 ATC'65 MO17-1 Oranje Nassau MO17-1
11 dec 12:30 Zenderen Vooruit JO17-1 ATC'65 JO17-3
11 dec 12:45 Vogido JO17-2 ATC'65 JO17-2
11 dec 14:00 NEO 3 ATC'65 4
11 dec 14:00 ATC'65 7 Losser 4
11 dec 14:00 ATC'65 VR1 Vogido VR2
11 dec 14:30 Sportclub Rijssen 1 ATC'65 1
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-1 ONS Sneek JO19-1
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-3 NEO JO19-2
11 dec 14:30 ATC'65 JO19-6 ATC'65 JO19-5
11 dec 14:30 ATC'65 JO17-1 ONS Sneek JO17-1
11 dec 14:45 Quick '20 JO19-6 ATC'65 JO19-8
11 dec 16:00 Achilles '12 4 ATC'65 9
11 dec 16:15 Losser JO19-3 ATC'65 JO19-7
11 dec 16:45 ATC'65 2 NEO 2
11 dec 16:45 ATC'65 5 Hengelo 2
11 dec 16:45 ATC'65 8 GVV Eilermark 3
12 dec 9:30 ATC'65 2 (zon) NEO 2 (zon)
13 dec 19:30 ATC'65 JO19-4 Victoria '28 JO19-3
17 dec 20:00 Barbaros 35+1 ATC'65 35+1
17 dec 20:30 ATC'65 35+1 Quick '20 35+3
17 dec 21:00 Tubantia 35+2 ATC'65 35+1
17 dec 21:30 ATC'65 35+1 SDC '12 35+4
18 dec 8:30 ATC'65 JO13-3 UD W. JO13-1JM
18 dec 8:30 ATC'65 MO13-1 Avanti W. MO13-1
18 dec 8:30 ATC'65 MO11-1 Sportclub Overdinkel MO11-1
18 dec 8:30 ATC'65 MO11-2 Vogido MO11-1
18 dec 8:45 Avanti W. JO9-4 ATC'65 JO9-4
18 dec 9:00 v.v. Hellendoorn JO13-2 ATC'65 JO13-5
18 dec 9:00 Juventa '12 JO11-1 ATC'65 JO11-1
18 dec 9:30 LSV JO13-1 ATC'65 JO13-2
18 dec 10:00 Sparta E. JO15-3 ATC'65 JO15-3
18 dec 10:00 Zenderen Vooruit JO10-1 ATC'65 JO10-3
18 dec 10:15 ATC'65 JO15-5 LSV JO15-2
18 dec 10:15 ATC'65 JO13-4 Excelsior '31 JO13-4
18 dec 10:30 ATC'65 JO13-1 Gvav-Rapiditas JO13-1JM
18 dec 11:00 Victoria '28 JO13-3JM ATC'65 JO13-6
18 dec 11:00 La Première MO17-1 ATC'65 MO17-2
18 dec 11:15 Rigtersbleek JO15-1 ATC'65 JO15-2JM
18 dec 11:15 Avanti W. JO15-5 ATC'65 JO15-4
18 dec 11:30 Bon Boys MO13-1 ATC'65 MO13-2
18 dec 12:15 ATC'65 JO17-2 BSC Unisson JO17-1
18 dec 12:15 ATC'65 JO17-3 Juventa '12 JO17-2
18 dec 12:15 ATC'65 JO15-1 Waterwijk asc JO15-1
18 dec 12:20 DZOH JO19-1 ATC'65 JO19-1
18 dec 13:00 De Tukkers JO17-2 ATC'65 JO17-4
18 dec 13:00 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO15-1 ATC'65 MO15-2
18 dec 13:45 VDZ MO17-1 ATC'65 MO17-1
18 dec 14:00 Achilles '12 JO19-2 ATC'65 JO19-4
18 dec 14:30 SDC '12 3 ATC'65 4
18 dec 14:30 Rood Zwart JO19-1 ATC'65 JO19-2
18 dec 14:30 Victoria '28 JO19-3 ATC'65 JO19-3
18 dec 14:30 ATC'65 JO19-5 Achilles '12 JO19-3
18 dec 14:30 UD W. JO19-2JM ATC'65 JO19-7
18 dec 14:30 ATC'65 JO19-8 De Esch JO19-2
18 dec 14:45 Quick '20 JO19-5 ATC'65 JO19-6
18 dec 15:00 KOSC 2 zat ATC'65 8
18 dec 15:00 KOSC 3 zat ATC'65 9
18 dec 15:00 IJsselmeervogels JO17-1 ATC'65 JO17-1
8 jan 14:30 Enter Vooruit 1 ATC'65 1 (zon)
11 jan 20:00 PH 1 ATC'65 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!